KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12012062
nr 1201 2062
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad, daterad 52. Olja på duk, 22x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 september 2018
kl 18:03:29
25/8 14:45:03
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt